H4U

Služba rychlé dostupnosti servisních služeb v rámci údržby a rozvoje informačního systému zákazníka - Help For You (H4U) - je určena pro ty zákazníky, kteří požadují garantovanou dostupnost jednotlivých poradců, odezvu do smluveného času a případně další rozšířený servis.

Prostředictvím H4U můžete mít zajištěnu telefonickou podporu, dále podporu formou vzdáleného přístupu do Vašeho informačního systému nebo garantovanou dobu zahájení řešení vašeho požadavku. Služba sleduje priority zadaných požadavků.

V rámci služby H4U preferujeme akční kontakt poradců se zákazníkem, formální prostředek hotline nastupuje v až případě nedostupnosti poradce na dohodnutém komunikačním pojítku. Jsme přesvědčeni a praxe nám to potvrzuje, že vztah dodavatele a zákazníka je postaven nikoliv na formálních postupech, ale právě na přímé interakci spolupracujících osob.

Způsob přístupu a kontaktní pojítka na službu H4U obdrží zákazníci spolu s kontraktem. Požadavek na realizaci zásahu v rámci služby H4U je nově možné zadat i prostřednictvím Internetu, a to po přihlášení do privátní oblasti zákazníka na portálu

http://h4u.c4u.cz